Elektroninės parduotuvės

Siekiate plėsti savo verslą? Ieškote naujų rinkų? Siūlome Jums vystyti savo veiklą internetinėje erdvėje. Turėdami elektroninę parduotuvę galite padidinti pardavimus ir praplėsti klientų ratą, kadangi gyvenant moderniame technologijų amžiuje internetinės parduotuvės tapo vienu paprasčiausių ir efektyviausių pardavimo skatinimo priemonių. Išbandykite mūsų internetinių parduotuvių kūrimo paslaugas ir įsitikinkite tuo patys!
Pasirūpiname el. parduotuvės talpinimu (hostingu).
Sunku išsirinkti iš daugybės brangių hostingo planų? Nuo šiol Jums nebereikės, vargti nes mes jums padėsime išsirikti optimaliausią variantą!
Sukuriame jūsų el. parduotuvės dizainą.
Pagal Jūsų poreikius bei prekės ženklo koncepciją, parenkame el. Parduotuvės dizainą. Prireikus – galime sukurti ir Jūsų logotipą.
Programuojame.
Programuojame jūsų el. parduotuvės funkcijas ir reikalingus įrankius pagal Jūsų darbo specifiką ir poreikius.
Įdiegiame reikalingus papildomus įrankius.
Įdiegiame papildomas funkcijas tokias kaip naujienlaiškių siuntimas, užsakymų tvarkymas, logistika, atsakymai į klientų užduodamus klausimus ir t.t.
Įdiegiame mokėjimo sistemas.
Lietuvoje populiariausia yra „Paysera“ mokėjimo sistema, tačiau pagal Jūsų poreikius gali būti dirbama ir su kitomis mokėjimo platformomis tokiomis kaip paypal ir pan.
Apmokome kaip naudotis.
Sukūrus elektroninę parduotuvę mes Jus apmokysime kaip ja naudotis, bei kilus neaiškumams konsultuosiem Jus visais el. Parduotuvės administravimo klausimais.